Tebūnie TAIP !
 

Pirtininkai Arvydas ir Liuda Mediniai

http://medyne.lt

Kaunas, Lietuva

Telefonas: 8 686 99326; el. p.arvydasm60@gmail.com

Video reportažą (15min) galite pažiūrėti paspaudę ant šios nuorodos:

Pirties subtilybėmis maloniausia dalintis nuosavoje pirtelėje „Medynė“ , juolab, kai sodyboje jos yra net  dvi: įprastinė  ir dūminė, primenanti senąsias mūsų tautos tradicijas. Savo pirtelėse vienu metu galime priimti iki 16 žmonių. Esu neišrankus darbo vietai, tad esant pageidavimui vykstu ir kliento  pirtis; tačiau visada džiaugiuosi, kai pirties procedūras galiu atlikti erdvioje, patogioje garinėje su kokybiška krosnimi. Labiausiai patinka dūminės pirtys.

Pirtininkauti specialiai nesimokiau. Patirties ir žinių apie  pirtyje vykstančius stebuklus gavau iš patyrusių Lietuvos pirtininkų pačiose pirtyse, nes pirtį pamėgau labai seniai, patirtį gilinau užsienio pirties meistrų seminaruose. Esu 2010 metais vykusio I Lietuvos vanojimo čempionato vicečempionas, 2011-aisiais surengtame III Tarptautiniame vanojimo čempionate užėmiau septintą vietą, 2015 m. buvau Lietuvos vanojimo čempionato teisėjų komandos nariu. Priklausau Lietuviškos pirties bičiulių draugijai. Šiuo metu tęsiu masažo studijas. Vis labiau įsitikinu, kad pirtis ir masažas glaudžiai susiję.

Noriu žmogui suteikti tiek pirties malonumo, kad "kartą paragavęs negalėtų sustoti". Drauge su žmona (taip pat pirtininke) organizuojame  pirties renginius  poroms, šeimoms su vaikais, mažesnėms ir didesnėms smalsuolių grupėms, darbo kolektyvams, teminius pirties vakarus, seminarus.
Tiems, kuriems pirtis mažai pažįstama, padedu suvokti pirties proceso esmę. Stengiuosi žmogui parinkti individualias procedūras, atsižvelgdamas į pageidavimus, savijautą, amžių, lytį. Vedu pirmo garo ritualą, atlieku druskų procedūras, vanoju mūsų gamtos dovanojamomis vantomis. Atlieku masažus su medumi, akmenimis, karklų vytelėmis, taip pat – muilo putų procedūrą vantomis. Drauge su žmona atliekame daugelio mėgstamą vanojimą keturiomis rankomis. Na, o tikriems garo meistrams pirties procedūras siūlau „paragauti“ visai neseniai  duris atvėrusioje mūsų dūminėje pirtelėje. Išbandykite – pirties kvapas ir skonis joje tikrai kitokie. Dūminukė iš karto „lipte prilipo“ ir svečiams, ir mums patiems. Pirties vakaro  jaukioje ir slėpiningoje dūminės pirtelės aplinkoje metu  jaučiu sakralų prisilietimą prie mūsų tautos gyvybingumo šaltinio.

Plačiau apie mus:  www.medyne.lt


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie