Tebūnie TAIP !
 

Pirties garas ir Pirtininkų balius 2018

 

2018 m. lapkričio 24 Lietuviškos pirties bičiulių draugijos nariai rinkosi į Druskininkus.

Čia vyko jau tradiciniu tapusiu renginys "Pirties garas". Druskininkų vandens parke nuo ryto iki vakaro svečius stebinome savo pirties programomis.

Vyko programos vaikams, moterims bei visiems lankytojams. Programos buvo pačios įvairiausios: "Druskos slibinas", "Vasaros kvapai", "Afrikos būgnai", "Metų laikai" ir t.t. Tikrai mūsų pirtininkams išmonės užtenka. Vien tik masažo saloje vytelių, galvos ar nugaros masažus išbandė per 100 žmonių. Svečius vaišinome vaistažolių pirties arbata iš  ne vienkartinių puodelių. Taip prisidedame prie tausojimo. Puikiai  bičiulio Vaidoto sustyguota šventė pavyko, sulaukėme šiltų lankytojų padėkų.

O minusai - deja parke lankytojams parduodamas pilstomi svaigalai, o tai nesiderina su mūsų draugijos tikslo kelti pirties kultūrą Lietuvoje. Tikėkimės kitą kartą per šią šventę suvažiuos daugiau mūsų gerbėjų pasipirtinti, nes šiuo metu parkas orientuojasi į "pramoginius atsipalaiduotojus". 

Vakare po programų įvyko Pirtininkų balius. Vandens parko restorane sugužėjo išsipusčiusios pulko damos ir beržinės vantos riteriai.

Aprangos kodas - Lietuvos trispalvės spalvos. Džiugu, kaip renginio vedėjas nepakartojamas bičiulis Saulius pabrėžė - džiugu, kad bičiuliai jau įprato prie renginių formatų ir klauso skelbiamą informaciją. Po oficialių sveikinimo kalbų, bei svečių iš Latvijos palinkėjimų kelti liaudies pirties kultūrą, prasidėjo "Kadaginė vanta 2018". Tai Sauliaus kuruojama metinė bičiulių veiklos foto apžvalga. Pažymėti buvo aktyviausi nariai, juokingiausiai nufotografuoti, bei išrinkta Metų ragana. Vėliau smagiai pasišokome, skaniai pasistiprinome ir prisibendravome.

Dėkui visiems dalyvavusiems, palaikiusiems ir garo neragavusiems.

Gero garo!

Egidijus Žukauskas


Nuoširdžiai dėkoju visiems „Pirties garas 2018“ dalyviams, buvo šaunus renginys, visi turėjome gražaus laiko ir malonių potyrių... Dėl DVP apibendrinant galima pasakyti: jautėmės kaip namuose, bet nepamiršome, jog esame svečiuose. Parko atsiliepimai teigiami, sulaukėme ~2000 lankytojų be viešbučio gyventojų.   Atskirai dėkui Sauliui T., už vakarinės dalies organizavimą.  

Vaidotas


Dėkui dėkui visiems už pasitikėjimą, už smagų pasibuvimą, už užfiksuotą slaptą ir iškilmingą ceremoniją. Laiminga skraidau, skraidau... Pirties garas 2018 buvo nuostabus. Tiek žmonių... Visi norėjo patekti į visas pirtis. Bandžiau padėti suvaldyti srautus į kelias pirteles ir užimti išsirikiavusius laukiančius jau 20 min prieš programą. Smagu buvo pabendrauti su lankytojais ir išgirsti vien tik džiaugsmingas padėkas.   pašvilpkit, jei reiks, tuoj nusileisiu su meile - ragana Aldona  

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie