Tebūnie TAIP !
 

Sveikos gyvensenos populiarinimo šventė „Žvalumo diena 2016“

Rugpjūčio 27 dieną Vilniuje, VU Botanikos sode Kairėnuose, trečią kartą rengiama sveikos gyvensenos populiarinimo šventė „Žvalumo diena 2016“ lankytojus stebino veiklų įvairove. Beveik keturiasdešimt sveikos gyvensenos organizacijų ir pavienių entuziastų ragino pajudėti ir atsipalaiduoti, pasitikrinti sveikatą, pasisemti naudingų žinių ir paragauti sveiko maisto. Įkvepiančioje, išpuoselėtoje aplinkoje tolėliau nuo miesto šurmulio bei taršos vilniečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami praleisti visą dieną.

Sveiki, visi dar kartą

Dabar jaunojo kameros menininko Roko Bučo dėka turime ir trumputį renginio filmuką (jo reikės ir teikiant atskaitą rėmėjams)!

Rokui puikiai ir labai subtiliai pavyko įamžinti renginio dvasinį užtaisą, į kurį labiausiai ir orientavomės.

O su tais, kam svarbūs skaičiai, galime pasidžiaugti: atstovauta 43 organizacijoms, būta 220 dalyvių, 8 savanorių (5 iš jų - mūsų atžalos) - su lankytojais iš viso - daugiau kaip 1500 žmonių. Taigi vienas šventės tikslų – burti Vilniaus sveikos gyvensenos skleidėjų bendruomenę – tikrai pasiektas ir net viršytas!

Renginyje taip pat turėjome dalyvių iš Elektrėnų, Kauno, Alytaus, Druskininkų, Šiaulių, Klaipėdos, Panevėžio ir tokių šalių: Latvijos, Rusijos, Ukrainos, Kinijos, Indijos. Svarbu ir tai, kad renginio dalyviai ir lankytojai prisidėjo prie kraujo donorystės akcijos: „Žvalumo dienoje“ dalyvavusio Nacionalinio kraujo centro pavėsinėje kraujo davė 22 asmenys...

Ta pačia proga noriu dar kartą padėkoti visiems "Pirties proskynoje" susitelkusiems bičiuliams ir tiems, kas talkino už  "Proskynos" ribų. Gaila, kad šįsyk šioje vietoje būta mažai lankytojų, tad su VU Botanikos sodo administracija jau šnekėta apie pirčių erdvės perkėlimą kitąmet arčiau lankytojų srautų.

Turbūt ne visi žinote, kad šventėje buvo patikrinta ir bičiulystė. Mūsų angelų malūnininkas Ričardas į "Žvalumo dieną" skubėjo iš pačios Klaipėdos. Deja, Kaune jis patyrė automobilio gedimą. Tuomet į pagalbą jam suskubo jau tarp Kauno ir Vilniaus buvę Vaidotas ir Judita. Visa trijulė laikinojoje sostinėje ilgokai sugaišo ieškodami bent vieno į pajūrį geru oru neišvažiavusio serviso personalo. Visgi į renginį taip pat suspėjo:)

Palinkėkime vieni kitiems tokios bičiulystės ir įkvėpimo surengti "Žvalumo dieną 2017".

Ramunė


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie