Tebūnie TAIP !
 

Kovo 1-3 dienomis Kauno Žalgirio arenoje vyko paroda „Sveikatos dienos 2019“

PAVYKO, ir vėl, beje, kaip visuomet.... Paroda pavyko :-) Turėjom daug motyvuotų lankytojų, kurie būtent pas mus ėjo...

Stovelis, kuriame buvo informacija apie "Pirties dieną" buvo "populiarus" ir dažnai fotografuojamas ;-) 

Noriu labai padėkoti Astai ir Giedriui, ir jų vaikams, Rokui ir Dovydui už gražiai įgyvendintą mintį, lauke turėti pavėsinę-pirtį, su rūkstančia krosnele..., Aldonai, už jos nuostabią "aurą", puikias staltieses ir raganos šluotą ;-), Romui, už, ko gero, gražiausias ąžuolines vantas Lietuvoje, ir "užtarškintą" korėjietį, kuris užmigo ir savo knarkimu džiugino parodos lankytojus:-), Vitalijai, už šypsenas pirties mylėtojams :-), kad ir kukliau šiemet, bet prisidėjusiems, Liudai ir Arvydui, "aviliukui"  Sauliui :-), ačiū Daliai iš sostinės, atvežusiai savo knygeles :-), ačiū ir visiems užsiėmusiems bičiuliams, kurie rado laiko bent jau nepasikuklinti ir aplankyti mūsų stendą ;-) 

Antanas Bagdonas

 

Taip, paroda tikrai pavyko.

Ačiū Antanui, šios parodos ambasadoriui, už aktyvumą. Einančių pro šalį dėmesį patraukdavo rūkstantis dūmelis, pakabintos vantelės, baltiški simboliai ar skambanti muzika. Užėję lankytojai maloniai nustebdavo, kad čia šilta ir kvapnu.  Pavaišindavome juos kėnio, pelyno ir kitų vantelių aromatais su šiltu gariuku, bei skania Aldonos Čiūtienės paruošta arbata.

Ir šiaip labai gražiai susidirbome net ir dviejuose vietose būdami – mes lankytojus siuntėme į salės stendą, o salėje dirbantys kvietė į palapinę užeiti. Nors palapinę dėl stipraus vėjo pavyko pastatyti tik šeštadienį anksti ryte, renginys pavyko ir esame maloniai pavargę.

Bičuliškai

Giedrius B.


 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie