Tebūnie TAIP !
 

2017 vasario 24-26 d. "SVEIKATOS DIENOS" Kaune

    Vasario 24-26 dienomis Lietuviškos pirties bičiulių draugija jau tradiciškai dalyvavo parodoje "Sveikatos dienos" Kaune. Draugijos nariai, kurių dauguma atstovauja Kauno regioną, pasakojo parodos lankytojams apie draugijos veiklą, tarškino vytelėmis, viliojo praeivius kvapniomis vantomis ir konsultavo pirties mėgėjus įvairiais pirties klausimais. Prie mūsų stendo nuolat besiburiuojanti žmonių minia parodė, kad pirtis lietuviams iš tiesų labai artima ir reikalinga.

   Labai džiugu, kad šiemet vėl sudalyvavome parodoje "Sveikatos dienos 2017". Šiais metais patobulėjome. Buvo pagamintas naujas draugijos tentas su logotipu ir rąstinėmis sienomis. Gavome daug komplimentų ir tikrai vaizdas iš šalies atrodė patrauklus, vientisas, atspindintis mūsų veiklą. Tentas galės keliauti per visas bičiulių šventes.

   Bedirbant su kolegomis kilo įvairiausių minčių ateičiai, pvz., pagaminti lininius užtiesalus su draugijos logo ant masažo stalų, pagaminti gražią medinę lentyną bičiulių prekėms estetiškai sudėti, išleisti bukletą apie draugiją.

     Labai dėkoju visiems bičiuliams, dalyvavusiems parodoje. Buvo gera visus sutikti, nes taip mažai pabūname kartu. Linkiu visiems sėkmės, sveikatos ir laimės, taip pat noro dalintis savo patirtimi su kitais.

    Ačiū, kad esate.

Audra Staskevičienė

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite
Apie