Lietuviškos pirties bičiulių draugija
                                                           Pirtyje tiesa !

Pirtis festivalyje "Mandala" liepos 22-24 dienomis

   "Festivalis „Mandala“ – tai trijų dienų renginys gamtoje, propaguojantis sveiką gyvenimo būdą. Sveikatingumą mes suvokiame platesniu, holistiniu, požiūriu – tai ne tik kūno, bet ir žmogaus vidinio pasaulio, jo emocijų, santykių su žmonėmis bei sielos sveikata. Festivalis „Mandala“ – tai psichologinių ir dvasinių praktikų, netradicinės medicinos ir kūrybos sintezė." (http://mandala-festival.lt/)

   "Išprausėme ir į kosmosą palydėjome daugiau kaip 60 žmogeliukų. Visi grįžo švariomis mintimis ir kūnu. Didžioji dalis jų nėra buvę tokioje pirtyje, tai džiaugėsi kaip vaikai tokia patirtimi. Tiek daug „Ačiū“ per tris dienas nesu girdėjęs.  Ačiū, Romukui ir Nomedai už kompaniją. Ačiū, Antanui už „bilietą“ į festivalį. Tokiame festivalyje galėčiau dalyvauti kiekvieną savaitgalį." (LPBD pirčiulis Giedrius Bučas) 

   "Festivalis „Mandala“ šiais metais vyko liepos 22-24 dieną, prie ežero, netoli Vilniaus, pakeliui į Pabradę, sodyboje "Saulėtas kampelis". Kadangi dienos metu vyko festivalio užsiėmimai, tai lankytojų pirtelėje buvo su saiku (nors pastoviai). Na o vakare - tiesiog anšlagas. Nuogirdos iš lankytojų - "tik žiūrėkit - kiek švytinčių veidų, iškart šviesiau pasidarė..." Kita paantrino - "tai gal reikia šitoj erdvėj šviesą išjungt, elektrą taupyt..."  :) Ir kaip Giedrius rašė - buvo daug nuoširdžių AČIŪ..." (LPBD pirčiulis Romas Bagdonas)